Hakan Ural, Beren Saat'i hedef aldı, iktidarı savundu: "Bu toplara girme altında kalırsın"

Beren Saat'in Ankara'da yaptığı konuşma sosyal medyada gündem oldu. Hakan Ural ise canlı yayında Beren Saat'i açıklamaları üzerinden hedef aldı.

Hakan Ural, Beren Saat'i hedef aldı, iktidarı savundu: "Bu toplara girme altında kalırsın"
31 Mart 2022 - 12:34 - Güncelleme: 31 Mart 2022 - 12:43


Beren Saat, Ankara'da düzenlenen 'EKO İKLİM Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı'nda konuştu. Saat'in konuşması sosyal medyada gündem oldu.

Saat, "Kadının giysisi siyasete malzeme yapılıyor, eğitim sistemimiz geriliyor, kadın bakanlığı kapatılıyor, kadınlar haklarını sistematik bir şekilde kaybediyor’ diye rahatsızlıklarımızı dile getirdiğimizde ‘köprülere, yollara bak ne kadar iyi çalışılıyor’ cevabını aldık" ifadelerini kullandı.

HAKAN URAL HEDEF ALDI
Beren Saat'in sözlerine ise Hakan Ural'dan yanıt geldi. Ural, Saat'i açıklamaları üzerinden hedef aldı. Ural, şöyle konuştu:

"Beren’in konuşması çöp. "Sana bunu kim verdi, siyaset yapıyorsun. Oysa iklim. Devletin hizmetlerini küçümsemek için neden bilmiyorum. Sen gerçekten Türk tarihini biliyor musun? Senin Teknofest'ten haberin var mı? Hiç bu toplara girme altında kalırsın."


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Mustafa KUYU emekli öğretmen
  1 ay önce
  Bu yalaka hakkında yaptığım Beren Saat ile ilgili yorum yayınlanmadı her nedense Yayımlanırsa da özür dilerim bu siteden!
 • Vatandaş
  1 ay önce
  Yahu sen kimsin kimsin ki milleti eleştirme veya yorum yapma hakkına sahip oluyorsun tv ye çıkıp saçma saçma yorumlarınla ekranı meşgul ediyorsun. Sen hiç kendine baktın mı? Sen o eleştirdiklerinden daha beter bir adamsın
 • Mustafa KUYU emekli öğretmen
  1 ay önce
  Bu herif magazin memuru değil de sanırsın AKP'nin magazinden sorumlu bakanı(!)Bu kadar yalakalığa da pes doğrusu!