Hakan Altun'un son durumu nasıl? Doktorundan açıklama

Televizyon programı çekimlerinin öncesinde rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan Hakan Altun’un doktoru, Altun’un sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Hakan Altun'un son durumu nasıl? Doktorundan açıklama
27 Nisan 2021 - 11:43
Hakan Altun,“Şarkılar Bizi Söyler” programının çekimleri öncesi rahatsızlanınca ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek, sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede Altun, yoğun bakıma alınmıştı.

Rahatsızlığının ardından bir süredir yoğun bakımda yatan Altun’dan iyi haber geldi. Altun’un doktoru Prof. Ali Çetin Sarıoğlu, sanatçının sağlık durumu hakkında “Ufak bir damar tıkanıklığı vardı, o açıldı. Bugün taburcu olabilir.” dedi.

2007 YILINDA AMELİYAT OLMUŞTU
Sanatçı Hakan Altun, özel hastanede 2.5 saat süren operasyonla 2007 yılında ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı açıklanmıştı.

​​​​​​​Ameliyatını yapan doktor " Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum" açıklamasında bulunmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum