Hakan Altun hastaneye kaldırıldı, son durumu nasıl, hastalığı ne?

Ünlü şarkıcı Hakan Altun'un son durumu sevenleri tarafından merak ediliyor. Altun, televizyon programının çekimleri öncesi rahatsızlanarak, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. 2007 yılında beyin ameliyatı da olan Altun, yoğun bakıma alındı.

Hakan Altun hastaneye kaldırıldı, son durumu nasıl, hastalığı ne?
22 Nisan 2021 - 09:56

Hakan Altun,“Şarkılar Bizi Söyler” programının çekimleri öncesi rahatsızlanınca ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü. Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek, sırt ağrısı şikâyetiyle gittiği hastanede Altun, tedbir amaçlı 5 gün yoğun bakımda tutulacağı belirtildi.

Bilinci açık olan Altun'un 2007'de beyin ameliyatını gerçekleştiren doktorunun kontrolünde olduğu açıklandı. 

2007 YILINDA AMELİYAT OLMUŞTU
Sanatçı Hakan Altun, özel hastanede 2.5 saat süren operasyonla 2007 yılında ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı açıklanmıştı.

​​​​​​​Ameliyatını yapan doktor " Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum" açıklamasında bulunmuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum