Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler ölümden döndü

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler ölümden döndü. Çeşme tatilinden dönen ikili trafik kazası geçirdi. Hadise'nin olay esnasında baygınlık geçirdiği ve uzun süre kendisine gelemediği belirtildi.

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler ölümden döndü
30 Kasım 2021 - 10:28


Şarkıcı Hadise, geçtiğimiz haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrılmış, temmuzda iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. Hadise ile Mehmet Dinçerler, tatil için gittiği Çeşme'den dönerken kaza yaparak ölümden döndü. 

Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılan Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulmuş, geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum'da görüntülenen çiftin birliktelikleri ortaya çıkmıştı.

HADİSE BAYILDI
Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre; Hadise ile Mehmet Dinçerler, hafta sonu tatil için Çeşme'nin yolunu tuttu. İki gün şehri gezen çift, dönüş yolunda kabus yaşadı. İş insanının kullandığı aracın ön lastiği seyir halindeyken patladı.

Dinçerler, direksiyon hakimiyetini kaybedince, sağa sola çarparak durabildi. Korkudan bayılan şarkıcının, uzun süre kendine gelemediği öğrenildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum