Hadise'den Clubhouse'da sesini taklit eden kişiye dava

Ünlü şarkıcı Hadise, Clubhouse uygulamasında adına sahte hesap açan ve başka insanlarla sesini taklit ederek konuşan kişi ile ilgili hukuki işlem başlatacağını duyurdu.

Hadise'den Clubhouse'da sesini taklit eden kişiye dava
29 Mart 2021 - 10:06

Ünlü şarkıcı Hadise, son dönemin popüler uygulamaları arasında yer alan Clubhouse'da adını kullanarak hesap açan ve sesini taklit ederek insanlarla konuşan kişiyle ilgili hukuki süreci başlatacağını duyurdu.

Clubhouse'da bir kişinin, sesini taklit ederek insanlarla konuştuğunu, hatta şarkı bile söylediğini ifade eden Hadise, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hadise, "Dün akşam hiçbir şekilde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse'da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş gibi insanlarla konuşmuş, sohbet etmiş, hatta şarkı bile söylemiş. Pazartesi günü konu ile ilgili hukuki işlemleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.

CLUBHOUSE NEDİR?
2020’de kullanıma sunulan Clubhouse uygulaması son günlerde kullanıcıların en çok merak ettiği sosyal ağ platformlarından biri. Kullanıcılarına sesli sohbet odaları üzerinden etkileşim imkanı sunan uygulama, davetiyeye dayalı üyelik sistemiyle, Facebook ve Twitter gibi diğer birçok sosyal ağ uygulamasından ayrışıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum