Güvenç Dağüstün, Altın Kelebek'i "Yandaşsınız" diyerek reddetti, adaylıktan çekildi

Şarkıcı ve oyuncu Güvenç Dağüstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla 'En İyi Erkek Şarkıcı' dalında aday gösterildiği Altın Kelebek Ödülleri'nden çekildiğini duyurdu.

Güvenç Dağüstün, Altın Kelebek'i "Yandaşsınız" diyerek reddetti, adaylıktan çekildi
01 Ekim 2021 - 13:02 - Güncelleme: 01 Ekim 2021 - 13:17
Şarkıcı Güvenç Dağüstün, Altın Kelebek ödüllerine "En İyi Erkek Şarkıcı" dalında aday gösterilmişti. Dağüstün, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, Hürriyet Gazetesi'nin mevcut durumu nedeniyle adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Ödülün Hürriyet tarafından verildiğini ifade eden Dağüstün, "Yandaş basının herhangi bir organizasyonunun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir. Bu duyurunun söz konusu adaylıktan çekildiğim olarak kayda geçmesini rica ederim" dedi.Dağüstün, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
"Panten Altın Kelebek ödüllerine "En İyi Erkek Şarkıcı" dalında aday gösterildiğimi öğrenmiş bulunmaktayım. Öncelikle bu teveccühü gösteren kişi ya da kişilere çok teşekkür ederim.

Bilindiği gibi Altın Kelebek ödülleri 1972 yılından beri Hürriyet Kelebek tardından verilmektedir. Günümüze baktığımızda iste Hürriyet Gazetesi'nin durduğu yer ortadadır. Yandaş basının herhangi bir organizasyonun kıyısında köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir. Sevenlerimin yaptığım işleri, konserlerimi takip etmelerinin benim için en büyük ödül olduğunu hatırlatır, bu duyurunun söz konusu adaylıktan çekildiğim olarak kayda geçmesini rica ederim."


YORUMLAR

  • 0 Yorum