Gülşen ile Ozan Çolakoğlu boşanacak iddiası! İlk açıklama geldi

Son dönemde sahnede giydiği kıyafetler nedeniyle en çok konuşulan isimler arasında yer alan Gülşen ile aranjör Ozan Çolakoğlu'nun boşanacağı iddia edildi. Söz konusu iddiaların ardından ilk açıklama geldi.

Gülşen ile Ozan Çolakoğlu boşanacak iddiası! İlk açıklama geldi
17 Ocak 2022 - 17:38


Son dönemde sahne kıyafetleri ile gündeme gelen Gülşen ile Ozan Çolakoğlu'nun evliliklerinde kriz yaşadığı iddia edildi. Gülşen ile Çolakoğlu'nun boşanma kararı aldığı ve Çolakoğlu'nun evden ayrıldığu ileri sürüldü.


Azur Benan adında bir erkek çocukları olan çiftin boşanacağı yönündeki iddiaların ardından ilk açıklama geldi. 

Habertürk'ten Aytekin Teker'in haberine göre, Gülşen'in menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, "Kesinlikle yalan haber. Hatta çok mutlular. Gülşen Hanım böyle konularda konuşmayı sevmez biliyorsunuz. Ozan Bey'in de evden ayrılması söz konusu değildir " ifadelerini kullanarak söz konusu iddiaları yalanladı.


EŞİNE DESTEK VERMİŞTİ
Çolakoğlu'nun ayrılık kararı almasının sebebinin Gülşen'in kıyafetleri olduğu iddia edilse de, ünlü müzisyen daha önce bu konuyla ilgili eşine destek vermişti.

Çolakoğlu, "Gülşen Hanım'ın kıyafetlerine karışmıyorum. Fikrimi tabii ki soruyor. Tasarımlarını çok beğeniyorum. Beğenmeyenlerin kendi zevkidir. Hakaret boyutuna erişmedikçe yapıcı eleştiriler olabilir. Ben şahsen çok beğeniyorum." ifadelerine yer vermişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum