Gülşah Saraçoğlu: "50 tane gerçek kürküm var, gösterişli durduğu için seviyorum"

2. Sayfa programına konuk olan modacı Gülşah Saraçoğlu, hayvanseverleri sinirlendirecek açıklamalarda bulundu. Saraçoğlu, 50 tane kürkünün olduğunu belirterek "Eleştiriler umurumda değil, gerçek kürk giymeyi seviyorum" dedi.

Gülşah Saraçoğlu: "50 tane gerçek kürküm var, gösterişli durduğu için seviyorum"
08 Aralık 2021 - 17:34

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının bugünkü konuğu Gülşah Saraçoğlu ve İpek Tanrıyar oldu. Canlı yayına kürk giyerek çıkan Tanrıyar'ın ardından gerçek kürk kullanmayı her fırsatta çok sevdiğini söyleyen Saraçoğlu'nun savunması başta sunucular olmak üzere herkesi kızdırdı.


Kürk giymeyi sevdiğini ve 50 gerçek kürkü olduğunu söyleyen Saraçoğlu, sunucunun "O derinin o kürkün bir canlıya ait olduğunu düşünüp için cız etmiyor mu?" sorusu üzerine "Eleştiriler umurumda değil, gerçek kürk giymeyi seviyorum. Hayvanlara yapılan zulm tabi ki de çok acı ama ben o konulara hiç girmiyorum. Hem gösterişli durduğu için ve ısınmak için giyiyorum" dedi.


Canlı yayındaki sözlerin ardından sinirlenen İpek Tanrıyar ise "Ne kürkmüş be" diyerek üzerinden kürkü çıkartıp yere fırlattı.

Gülşah Saraçoğlu'nun sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olurken binlerce tepki mesajı yağdı. Başta hayvanseverler olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı "Allah vicdan versin" yorumunu yaptı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum