Gözaltına alınınca polis arabasında cinsel ilişkiye girdiler

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan ve ehliyetine el konulan Yordan Noa kız arkadaşıyla birlikte trafiğe çıkınca gözaltına alındı. Ancak Noe ve kız arkadaşı bir skandala imza attı. Çift, polis aracında cinsel ilişkiye girdi. İkili bu anları video kaydına da aldı.

Gözaltına alınınca polis arabasında cinsel ilişkiye girdiler
04 Aralık 2021 - 16:57


Amerika'nın Florida eyaletinde ikamet eden 24 yaşındaki Yordan Noa isimli genç, trafikte sık sık suç işliyordu. Polis ekipleri, son olarak gencin ehliyetine el koydu. Ancak yine de akıllanmayan Noa, kız arkadaşı Joy Watkins ile birlikte ehliyetsiz şekilde yola çıktı.


Polis ekipleri, yolda durdurdukları Yordan Noa'dan ehliyet istedi ancak adamın ehliyetine el konulduğu anlaşıldı. Bunun üzerine Noa ve kız arkadaşı gözaltına alınarak, polis aracının arka tarafına bindirildi.

POLİS ARABASINDA İLİŞKİYE GİRDİLER
İkili, gözaltına alınmayı fırsata çevirmek ve OnlyFans hesaplarına yüklemek için bir video çekmeye karar verdi. Kameralarını açan çift, polis aracında cinsel ilişkiye girmeye başladı.

Polis ekiplerinin güvenlik kayıtlarını izlemesinin ardından çiftin cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Bu olaydan önce serbest bırakılan genç kız Joy Watkins, işlediği suç nedeniyle yeniden gözaltına alındı.


Ehliyetsiz araç sürme suçundan bir süre tutuklu kalan Yordan Noa ve kız arkadaşı, kefaletlerini ödedikten sonra serbest bırakıldı. Şu anda tutuksuz yargılanan Noa, 13 Aralık'ta yeniden hakim karşısına çıkacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum