Gökhan Özoğuz'dan Hülya Avşar'a 'simit' tepkisi: Sen ye!

Hülya Avşar, ekonomik kriz ile ilgili gündem olan "Gerekirse simit yenecek" sözleriyle tepki çekmişti. Avşar'a Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da tepki gösterdi.

Gökhan Özoğuz'dan Hülya Avşar'a 'simit' tepkisi: Sen ye!
25 Aralık 2021 - 17:18

Kırmızı Oda dizisinde seyirci karşısına çıkan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Hülya Avşar’ın Türkiye'nin ekonomik durumuyla ilgili olarak yaptığı "Gerekirse simit yenecek" açıklamasına tepki gösterdi. 

TV100'ün haberine göre, Özoğuz "Ülke ile alakalı çok kısmetsiz açıklamalar yapılıyor. Hâlâ birisi çıkmış simit diyor. Ne simidi sen ye simit" ifadelerini kullandı.

AVŞAR NE DEMİŞTİ?
Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, ekonomik kriz ile ilgili gündem olan "Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız" demişti.

Avşar, daha sonra bir açıklama daha yaparak “O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de ‘simit’e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum” ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Seyfi 57
  3 hafta önce
  Muhatap alınacak biri değil. Gündemden düştüğü ve unutulduğu için arada saçmalıyor. Boşveeeerrrr, zaten Türkiye'den gidecekmiş....
 • Abdulrahim dm
  3 hafta önce
  Ulan sokak şarkısici Göktan herkes senin gibi yalaka değil imamoglunün yalakası bir konser için beleşten 2 milyon TL aldın ve tabiki gider baskının gibi halkin sırtında antirikot ve dana biftek yersen