Gerilimin ardından yeni gelişme: Ali Koç ve Ekrem İmamoğlu bir araya geldi

Ekrem İmamoğlu ve Ali Koç arasındaki gerilim son buldu. İki isim Fenerbahçe Başkanvekili Erol Bilecik'in ofisinde bir araya geldi.

Gerilimin ardından yeni gelişme: Ali Koç ve Ekrem İmamoğlu bir araya geldi
12 Mayıs 2022 - 10:47


İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki gerilim sona erdi. İki ismin geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği belirtildi. Görüşme kamuoyuna duyurulmadı. 


Sözcü yazarı Aytunç Erkin, bugünkü köşe yazısında İmamoğlu ile Koç arasında yaşanan tartışmayı özetledi. İki ismin eski TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik'in ofisinde bir buluşma gerçekleştirdiğini belirten Erkin, 7 Mayıs'ta yaşananların ardından telefon trafiğinin gerçekleştiğini ve 8 Mayıs Pazar günü de Koç ile İmamoğlu'nun Fenerbahçe Başkan Vekili, iş insanı Erol Bilecik'in ofisinde bir araya geldiğini ifade etti.


Koç ile İmamoğlu arasında geçen görüşmede, İBB Başkanı'nın Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı'na seçilen Uğur Dündar ziyaretinden 7 Mayıs'a kadar geçen sürede yaşananların masaya yatırıldığı belirtilirken; kravat, kitap, forma ve ikilinin birbirlerine karşı sert sözlerinin gündeme geldiği öne sürüldü.

Fenerbahçe ve İBB kaynaklarından herhangi bir resmi açıklama yapılmazken, ilerleyen günlerde detayların netleşeceği ancak Bilecik'in ofisinde gerçekleşen zirveyle buzların eridiği iddia ediliyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum