"Gerekirse simit yenecek" diyen Hülya Avşar'dan tepkilere yanıt: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum

Ekonomideki çalkantılı süreçle ilgili "Gerekirse simit yenecek ama bugünleri de kolay atlatacağız" sözleriyle eleştiri oklarının hedefi olan Hülya Avşar, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Avşar, "Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum" dedi.

"Gerekirse simit yenecek" diyen Hülya Avşar'dan tepkilere yanıt: Hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum
23 Aralık 2021 - 16:42


Ülkenin ekonomik durumuyla ilgili, "Gerekirse simit yenecek" ifadelerini kullanan Hülya Avşar'a tepki yağmıştı. Olayın yankıları hala sürerken Avşar'dan kendisini eleştirenlere cevap geldi.

"HİÇBİRİNİZİ TAKMIYORUM"
Açıklamasına "Sakinleştiyseniz sıra bende" diyerek başlayan Hülya Avşar, "O kadar konuşmamın içinden, hep birlikte bugünleri aşacağız kısmı değil de 'simit'e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum. Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var, kendim kazandım, hiç de kolay olmadı" dedi.


Avşar paylaşımına şöyle devam etti:
"Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki; gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri beraber atlatacağız."


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • vatandaş
    4 hafta önce
    seni kim takıyor acaba dediğinde yasadigin birmi acaba bırakın bu *** çıkışları siyaset e bulaşmayın ben şahsen futbolcu sinemacı şarkıcı türkücü vs kisilerin siyasalliktan uzak durması gerektiğini düşünüyorum Hülya Avşar ne mezunu yada ekonomi den ne anlıyorsun ki simit yeriz diyerek aç dururuz diyerek gündem olmaya çalışıyor sun bak işine hangi partiye sempatin varsa bunu bireysel yaşa halka yin verecek biri değilsin