Gençleşme hamlesi: Beşiktaş 5 futbolcuyla sözleşme imzaladı

Beşiktaş'tan gençlik hamlesi geldi. Siyah Beyazlılar, altyapıda forma giyen 5 oyuncuyla sözleşme imzaladı.

Gençleşme hamlesi: Beşiktaş 5 futbolcuyla sözleşme imzaladı
28 Nisan 2022 - 16:15


Süper Lig'de 4 büyüklerin gençleşme ve altyapı hamlesi sürüyor. Beşiktaş, alt yapısından yetişen beş futbolcuyla sözleşme imzalandığını açıkladı.

Siyah-Beyazlılar, Emirhan Delibaş ve Berkay Vardar’ın sözleşmesini uzatırken, Necati Bilgiç, Göktuğ Baytekin ve Serkan Emrecan Terzi ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle;
"Kulübümüz; Futbol Akademimizden yetişen, gelecekte Beşiktaşımıza ve Türk futboluna önemli hizmetlerde bulunacaklarına inandığımız Emirhan Delibaş ve Berkay Vardar’ın sözleşmelerini 2024-25 sezonu sonuna kadar uzatırken; Necati Bilgiç ve Serkan Emrecan Terzi ile 2024-25 sezonu sonuna kadar, Göktuğ Baytekin ile 2022-23 sezonu sonuna kadar profesyonel sözleşme imzaladı.

Genç futbolcularımız için Vodafone Park’ta; Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürümüz ve Sportif Direktörümüz Ceyhun Kazancı, Futbol Akademisi Gençlik Gelişim Teknik Sorumlumuz Mehmet Ekşi ile U-19 Akademi Takımımızın Yardımcı Antrenörü Serdar Topraktepe’nin katılımlarıyla imza töreni düzenlendi.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, imza töreninde yaptığı konuşmada, eğitim hayatlarını ihmal etmemelerini tavsiye ettiği genç sporcularımıza hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi."


YORUMLAR

  • 0 Yorum