Gaziantep'teki patates dağıtımında şok görüntüler: İzdiham çıktı, görevli çocuğu darp etti

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla vatandaşlara ücretsiz dağıtılan patateslerin dağıtımında izdiham yaşandı. Video kaydında, bir görevlinin patates almaya çalışan bir çocuğun boğazı sıkarak darp ettiği görülüyor.

Gaziantep'teki patates dağıtımında şok görüntüler: İzdiham çıktı, görevli çocuğu darp etti
29 Nisan 2021 - 22:59

Üreticiye destek olmak için Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) aracılığı ile satın alınan ve vatandaşlara ücretsiz dağıtılan patateslerle ilgili çarpıcı görüntüler gelmeye devam ediyor.

Patates dağıtımın yapılan birçok noktada izdiham çıkarken, bugün tam kapanma kısıtlamasına saatler kala Gaziantep’ten gelen görüntüler şoke etti.

Bir vatandaş tarafından çekilip, sosyla medyaya yüklenen video kaydında, ücretsiz dağıtılan patatesleri almak için vatandaşların adeta birbirini ezdikleri görülürken, bir görevlinin küçük bir çocuğu darp etmesi dikkat çekti.

Patatesleri almak isteyen çocuğu önce kamyonun kasasına çeken görevli sonrasında boğazını sıkarak darp ediyor. Yaşanan bu darp olayına rağmen patates almaya çalışan hiç kimsenin tepki göstermediği, hiçbir şey olmamış gibi patatesleri almaya devam ettikleri görülüyor. 


DAHA ÖNCE DE İZDİHAM YAŞANDI
İhtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz dağıtılan patatesler her şehirde yol açtığı izdihamla gündeme geliyordu. En son Şanlıurfa’nın Eyyubiye ilçesinde yaşanan izdihamda vatandaşlar, yaşananları cep telefonu ile kaydetmiş ve bir kamyon patatesin üç dakika içerisinde bittiğini belirtmişlerdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum