Gazeteci Hande Fırat'ın evinde gerçekleşen kaza sonucu iki gözünde hasar oluştu

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilciliği, köşe yazarlığı ve CNN Türk ekranlarında Gece Görüşü programının moderatörlüğünü yapan Hande Fırat, evinde görünmez bir kaza yaşadı. Birbirine yapışan bulaşık makinası deterjanlarını ayırmaya çalışırken patlayan parlatıcının iki gözüne de hasar verdiği ifade edildi.

Gazeteci Hande Fırat'ın evinde gerçekleşen kaza sonucu iki gözünde hasar oluştu
12 Nisan 2021 - 21:09 - Güncelleme: 12 Nisan 2021 - 21:39

Medyaradar'ın haberine göre, Hürriyet Gazetesi'nde Ankara temsilciliğinin yanında gazetede köşe yazarlığı yapan ve CNN Türk ekranlarında Gece Görüşü adındaki tartışma programının moderatörlüğünü yapan Hande Fırat, evinde kaza geçirdi.

Birleşik olan bulaşık makinası partlatıcılarını ayırmaya çalışırken, parlatıcıların patlaması sonucu iki gözünde de hasar oluşan Hande Fırat, hastanenin yolunu tuttu.

Serum ve kortizon tedavisi uygulanan Hande Fırat’ın doktorları, deneyimli sunucunun büyük bir tehlike atlattığını söyledi. Antibiyotik tedavisine başlayan Hande Fırat’ın, doktorların tavsiyesi üzerine güneş gözlüğü kullandığı öğrenildi.

Fırat, bir süre hem CNN Türk ekranlarındaki Gece Görüşü programını sunamayacak hem de Hürriyet’teki köşesine ara verecek

YORUMLAR

  • 0 Yorum