Galatasaray maçı öncesi Hatayspor'da Boupendza koronavirüse yakalandı

Süper Lig'de gol krallığı yarışında zirvede bulunan Hataysporlu Aaron Boupendza'nın milli takım kampunda yapulan koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı. Boupendza'nın Galatasaray maçında forma giyip giyemeyeceği ise netlik kazanmadı.

Galatasaray maçı öncesi Hatayspor'da Boupendza koronavirüse yakalandı
27 Mart 2021 - 09:25

Süper Lig ekibi Hatayspor'a Galatasaray maçı öncesi gol krallığında zirvede bulunan Aaron Boupendza'dan kötü haber geldi. Boupendza’nın Gabon Milli Takım kampında yapılan Koronavirüs testi pozitif çıktı. Oyuncu Angola maçı kadrosundan çıkarıldı ve karantina prosedürlerine uygun şekilde gözetim altına alındı.

Football365 Afrique'in haberinde Boupendza'nın Milli takım kampında gerçekleştirilen koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Angola maçı kadrosundan çıkarıldığı belirtildi. Boupendza ile birlikte testi pozitif çıkan bir diğer isim olan Kevin Mayi'nin karantina altına alındığı ve durumlarının gözlemlendiği aktarıldı.

Boupendza'nın Türkiye'ye dönüşü ile ilgili prosedürün nasıl işleyeceği ise şimdiden merak konusu olurken, Hatayspor'un 3 Nisan'da Galatasaray'ı konuk edeceği karşılaşmaya Boupendza'nın yetişip yetişmeyeceği henüz netlik kazanmadı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum