Galatasaray'da Mostafa Mohamed Fransa'ya gidiyor, Halil Dervişoğlu geliyor!

Galatasaray'da geçtiğimiz sezon devre arasında transfer edilen Mostafa Mohamed, Fransa yolcusu. Sarı Kırmızılı takımın Mohamed'in yerini Halil Dervişoğlu ile doldurmayı planlıyor.

Galatasaray'da Mostafa Mohamed Fransa'ya gidiyor, Halil Dervişoğlu geliyor!
31 Ağustos 2021 - 14:38
Galatasaray’ın, 23 yaşındaki golcü futbolcusu Mostafa Mohamed'in transferi için Fransız kulübü Bordeaux'la anlaşmaya vardığı iddia edildi. Zemalek kulübünden 1.5 sezonluğuna 1.5 milyon dolar kiralama ve 4 Milyon Dolar satın alma opsiyonuyla kiralamıştı.

Fanatik'ten Yakup Çınar'ın haberine görei Galatasaray Mostafa Mohamed'in transferi için Fransız kulübü Bordeaux'la anlaşmaya vardı. Galatasaray'ın Mostafa Mohamed'in 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonunu kullanarak oyuncuyu 7-8 milyon dolar'a satması bekleniyor.

Kısa süre içinde Fransa'ya gidecek Mostafa Mohamed sağlık kontrolünden geçtikten sonra yeni kulübüyle sözleşme imzalayacak. Galatasaray ve Bordeaux kulüplerinin bu transferi kısa süre içinde açıklamaları bekleniyor. Mostafa Mohamed geçen sezonun devre arasında Galatasaray'a geldikten sonra 21 maçta 11 gol atmayı başarmıştı. Bu sezon 7 maça çıkan Mostafa'nın golü ise bulunmuyor.

MOHAMED YERİNE HALİL DERVİŞOĞLU
Mostafa Mohamed'in Bordeaux'ya transferinde son dakika pürüz çıkmaması halinde Galatasaray, geçtiğimiz sezon devre arasında kiraladığı Halil Dervişoğlu'nun bonservisini Brentford'dan alacak.

Golcü futbolcuyla Bordeaux'nun yanı sıra Hollanda ekibi PSV de ilgilenmişti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum