Galatasaray'da Fatih Terim'in ardından 7 isim takımdan ayrıldı!

Galatasaray'da Fatih Terim döneminin bitmesiyle birlikte iki isimle daha yollar ayrıldı. Terim'in yardımcıları Selçuk İnan ve Necati Ateş de dahil 7 kişi sarı-kırmızılı takımdan ayrıldı.

Galatasaray'da Fatih Terim'in ardından 7 isim takımdan ayrıldı!
10 Ocak 2022 - 15:09 - Güncelleme: 11 Ocak 2022 - 00:03

Süper Lig’de alınan kötü sonuçlar sonrasında Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim dönemi sona erdi. Terim’in son dönemde çok tartışılan yardımcıları Selçuk İnan ve Necati Ateş ile de yollar ayrıldı.


Terim’in cezalı olduğu dönemde kenardaki performansları eleştirilen ve Galatasaray yönetiminin de yetersiz gördüğü ikili görevden alındı.

Aynı zamanda idari direktör Şükrü Hanedar, sportif koordinatör Fatih İbradı, medya sorumlusu Eray Sözen, Florya Metin Oktay Tesisleri Müdürü Fahri Yılmaz, Florya Metin Oktay Tesisleri Müdür Yardımcısı Ender Uysal’ın da görevine son verildi.

Karagümrük’teki görevi sona ermeden önce de Galatasaray maçlarını NEF Stadyumu’nda izleyen Alanyaspor Teknik Direktörü Francesco Farioli’nin Burak Elmas ve yönetimi tarafından Fatih Terim’in yardımcılığına getirmek istediği iddia edilmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum