FOX TV'de gözyaşları içinde ekmek alamadığı söyleyen emekli vatandaş İsmail Eroğlu Türkiye'yi ağlattı

İş görüşmesi için gittiği fabrikadan "Tavuklara vereceğim" diye ekmek alan emekli vatandaşın anlattıkları Türkiye'yi sarstı.

FOX TV'de gözyaşları içinde ekmek alamadığı söyleyen emekli vatandaş İsmail Eroğlu Türkiye'yi ağlattı
06 Aralık 2021 - 14:17 - Güncelleme: 06 Aralık 2021 - 14:25
FOX Haber'in önceki gün haberleştirdiği İsmail Eroğlu isimli emekli vatandaşın anlattıkları yürekleri dağladı. 1500 TL maaşla geçinmeye çalıştığını belirten Eroğlu, iş aramak için gittiği bir fabrikadaki ekmeği "Tavuklara vereceğim" diye aldığını ancak evde eşiyle yediğini anlattı.

Eroğlu'nun yaşadığı bu durumu anlatırken gözyaşlarına boğulduğu görüldü.
FOX Ana Haber Bülteni'nde önceki gün yayınlanan bir haber, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konu haline geldi. FOX muhabiri, emekli olan ve 1500 TL maaşla geçimini sağlamaya çalışan İsmail Eroğlu'na mikrofon uzattı. Eroğlu'nun yaşadığı zorluğu anlatırken söyledikleri yürek burktu.

"EKMEĞİ TAVUKLARA YEDİRECEĞİM DİYE ALDIK"
Bir fabrikaya iş aramak için gittiğini söyleyen Eroğlu, orada çalışan bir kişiden fabrikanın kapısının önünde duran ekmeği almak için izin istediğini söylerken gözyaşlarına boğuldu. Eroğlu, ekmeği alırken "tavuklara vereceğim" dediğini ancak ekmeği eşiyle birlikte yediklerini belirtti.

EŞİMLE BERABER OTURDUK YEDİK
Emekli vatandaş Eroğlu o anları şu sözlerle anlattı: "Ekmeği tavuklara götüreceğim diye yalan söyledim, aldım getirdim. Eşim hiç üşenmeden yaptı. Beraber oturduk yedik" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 3 Yorum