Fıs Fıs İsmail olarak tanınan Süleyman Yağcı'dan tepki çeken açıklama: Kadınlar tayt giymesin, adamlar sapıtıyor

Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Fıs Fıs İsmail' rolüyle tanınan Süleyman Yağcı'dan tepki çeken bir açıklama geldi. Yağcı, "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Kadınlar tayt giymesin. Adamlar sapıtıyor" dedi.

Fıs Fıs İsmail olarak tanınan Süleyman Yağcı'dan tepki çeken açıklama: Kadınlar tayt giymesin, adamlar sapıtıyor
23 Mart 2022 - 09:45


Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Fıs Fıs İsmail' rolüyle tanınan Süleyman Yağcı, Esra Sönmezer'in hazırlayıp sunduğu, 'Pembe Pijama' programına konuk oldu.

Yağcı, programda yaptığı açıklamayla tepki çekti. Telefonla canlı yayına katılan bir kadının "Kocam tayt giyince bana karışıyor" sözleri üzerine Yağcı, "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Kadınlar tayt giymesin. Adamlar sapıtıyor" dedi.

Süleyman Yağcı, kadınların tayt giymesini doğru bulmadığını ifade ederken Esra Sönmezer bunun doğru bir yaklaşım olmadığını savundu. "Kadınlar tayt giymesin" diyen Yağcı, "Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Her şeyin bir kuralı vardır. Aşka, sevgiye, giyinmeye karşı değilim. Demokrat bir adamım. Yeryüzünde en çekici canlı kadındır. Günümüzde öyle insanlar var ki 40-50 yaşına gelmiş bir kadın eli tutmamış. Televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın" diye konuştu. Yağcı'nın bu sözleri üzerine Esra Sönmezer, "Yazın bikini, mayo giyiyoruz. Giymeyelim mi? Bakmayın. Siz mayo giyince biz bakıyor muyuz?" diyerek karşılık verdi.


Oyuncuk yaptığı dönemde ambulans şoförlüğü de yapan Süleyman Yağcı, Esra Sönmezer'in "İki işi bir arada götürmek zor olmadı mı?" sorusuna "Zor olmadı. Çünkü arkadaşlarımın çok yardımı oldu. 20 sene oyunculuk ile ambulans şoförlüğünü bir arada götürdüm. Emekli de oldum. 5 bin lira emekli maaşı alıyorum" diye yanıt verdi. Çocuklar Duymasın dizisinde uzun yıllar oynamasına rağmen düşünüldüğü gibi çok para kazanmadığını ifade eden Yağcı, "Çok para kazanamadım. Masraflar, yiyecekler, arabamızı aldık. Para için zaten yapmadım. Lüks hastası bir insan değilim. Benim için önemli olan sağlık." diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum