Feyza Aktan, Özcan Deniz'e tekme tokat saldırdı iddiası

Şarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan hakkında magazin gündemine oturacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Aktan, oğlunu görmeye giden Deniz'e tekme tokat saldırdı.

Feyza Aktan, Özcan Deniz'e tekme tokat saldırdı iddiası
21 Ekim 2021 - 00:04 - Güncelleme: 21 Ekim 2021 - 00:15
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktaş'la arasındaki gerginlik bir türlü bitmiyor. Ünlü şarkıcı hakkında ortaya atılan "Dayak" iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

OĞLUNU GÖRMEYE GİTTİ
İddiaya göre Özcan Deniz, boşandığı eşi Feyza Aktan'dan olan çocuğu Kuzey Deniz'in okulundan arandı. Okul müdürü, ünlü şarkıcıya oğlunun okula gelmediğini söyledi. Bunun üzerine eski eşinin evine giderek oğlunu görmek isteyen Özcan Deniz, oğlunun halen pijamalarla olduğunu gördü. İkili arasında tartışma yaşandı.

KIYAFETLERİNİ PARÇALADI
Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre, Özcan Deniz'in oğlu babasına gelmek istediğinde ise Feyza Aktan öfke patlaması yaşadı. Önce eski eşine tokat atan genç kadın, ardından Deniz'in kıyafetlerini parçaladı.

ÇOCUKLARI KAFASINI ÇARPTI
Evden çıkarak kendisine gelmek isteyen oğlunu ise kolundan tutarak çektiği sırada yine iddiaya göre küçük çocuk kafasını kapıya çarptı. Bunun üzerine polis merkezine giderek şikayetçi olan Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan ile tartıştıklarını kendisini darp ettiğini ve ablası Eda Aktan'ın da kendisine hakaret ettiğini ileri sürdü. Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın bu iddiaya ne cevap vereceği merak konusu oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum