Fenomen Taha Duymaz, bıçaklı saldırıya uğradığını açıkladı

Sosyal medyada çektiği yemek videoları ile fenomen olan Taha Duymaz bıçaklı saldırıya uğradığını açıkladı. Duymaz, "Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum" dedi.

Fenomen Taha Duymaz, bıçaklı saldırıya uğradığını açıkladı
30 Mart 2022 - 09:04 - Güncelleme: 30 Mart 2022 - 09:10


Instagram’da evinin mütevazı mutfağında çektiği yemek videoları ile fenomen olan Taha Duymaz, yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğradığını açıkladı. 19 yaşındaki Taha Duymaz, yaşadığı olayı gözyaşları içinde anlatarak "Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım" dedi.

Duymaz, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
"Arkadaşlar merhaba, şu anda çok kötüyüm, çok sinirliyim. Kusura bakmayın video çektiğim için ama artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil.

Siz benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlamıyorum. Her attığım adımda biri laf atıyor, biri şunu yapıyor, bunu yapıyor. Benim kime ne zararım var biri söylesin. Yıllardır susayım diyorum ama ben artık kaldıramıyorum. Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum.

Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim. Hiçbirinize bir zararım yok. Benim neler çektiğimi hiç kimse bilmiyor. Ben herkesten saklıyorum. Ama artık burama kadar geldi."


YORUMLAR

  • 0 Yorum