Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki'den forvet müjdesi!

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki'den taraftarı heyecanlandıracak açıklama geldi. Baki, yeni forvet için müjde verdi.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki'den forvet müjdesi!
30 Temmuz 2021 - 13:14

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, transfer planları hakkında açıklamalarda bulundu. Takım harcama limiti sorunu yaşadıklarını belirten Baki, transferde çok dikkatli davrandıklarını belirtti. Baki, en çok merak edilen konulardan birisi olan forvet mevkii için müjde verdi.

Selahattin Baki, transfer için limitte yer açmaları gerektiğini bunu da yapacaklarını vurgulayarak, “Transferde en doğru kararı vermek zorundayız. Nokta atışı transferler yapmak istiyoruz. Bu nedenle transferde çok dikkatli davranıyoruz” diye konuştu.

Sözcü'nün haberine göre, Baki, Atatürk Olimpiyat Stadı çıkışında yanına gelen bir taraftarın, “Forvet alınacak mı?” sorusuna ise “Biraz bekleyelim; alacağız” yanıtını verdi.

MÜJDE İSİM MURIQI
Selahattin Baki'nin “Biraz bekleyelim” dediği ismin Vedat Muriqi olduğu ifade ediliyor. Lazio'da Immobile ve Caicedo'nun arkasında kalan Kosovalı golcü için son karar bekleniyor. İtalyan ekibinin verdiği izinle üç gün dinlenecek Muriqi de soluğu İstanbul'da aldı. Kosovalı, kısa tatilini İstanbul'da geçirecek.


YORUMLAR

  • 0 Yorum