Fenerbahçe, voleybol tarihinin en pahalı transferi için harekete geçti

Fenerbahçe'de Ali Koç, voleybol tarihinin en pahalı transferini gerçekleştirmek için harekete geçti. Dünyanın en iyisi olarak gösterilen Paola Egonu'ya 4 yıl için 6 milyon euro teklif etti.

Fenerbahçe, voleybol tarihinin en pahalı transferi için harekete geçti
04 Aralık 2021 - 15:23


Fenerbahçe Opet, Nijerya Asıllı İtalyan kadın voleybolcu Paola Egonu'yu reklerine bağlamaya hazırlanıyor. Dünyanın en iyisi olarak gösterilen İtalyan pasör çaprazına 4 yıl için 6 milyon euro önerildi. Bu transfer gerçekleşirse voleybol tarihinin 'en pahalı' imzası olacak.

Fenerbahçe, Tokyo Olimpiyat Oyunları ve Avrupa Şampiyonası'na damga vuran Paola Egonu'ya kanca attı. Eczacıbaşı'nda oynayan Boskovic ile dünyanın en iyisi olarak gösterilen Egonu'ya sezonluk 1.5 milyon euro önerildiği ileri sürüldü.

La Gazzetta dello Sport'taki habere göre; Fenerbahçe, Egonu'ya 4 yıl için 6 milyon euro teklif etti. Egonu, Fenerbahçe'ye imza atarsa tarihin en pahalısı olacak.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İbrahim Doğan
    1 ay önce
    6 milyona alınan futbolcu kadroya giremezken aynı paraya dünyanın en iyi voleybolcusu alınır. En az 2 Avrupa bir de dünya kulüpler kupası garanti. Ali Koç yarın başkanlığı bırakıp giderken arkasından “Feneri Avrupa ve Dünya şampiyonu yapan başkandı” denir!