Fenerbahçe'nin yeni sponsoru belli oldu!

Fenerbahçe, yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Sarı Lacivertliler, Altınyıldız Classics'in 2021-2022 sezonunda resmi giyim sponsoru olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe'nin yeni sponsoru belli oldu!
01 Ekim 2021 - 12:33

Altınyıldız Classics, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 2021-2022 sezonunda resmi giyim sponsoru oldu. Marka, Fenerbahçe’nin Futbol A Takımı, Basketbol (Kadın/Erkek) ve Voleybol (Kadın/Erkek) takımlarının sporcu ve teknik heyetlerine özel koleksiyon hazırlayacak.

Markanın yaptığı yazılı açıklamada, “Her biri kendi içinde kombinlenebilen çok yönlü tasarımlardan hem şık hem de casual tarzda yorumlanan parçalara, takım elbiseden gömlek ve aksesuara kadar üretilen her ürün ile şıklığı, inovatif tasarımlarıyla rahatlığı zirveye taşıyan markamız, takım elbiseden casual tarzdaki ürünlere kadar her grup için ayrı tasarımları, sporcular ve teknik ekiple buluşturacak” denildi.

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, Kulübümüzün 2021-2022 sezonunda resmi giyim sponsoru oldu.

Türk sporuna çeşitli alanlarda destek veren Altınyıldız Classics, Fenerbahçemizin; Futbol A Takımı, Basketbol (Kadın/Erkek) ve Voleybol (Kadın/Erkek) takımlarının sporcu ve teknik heyetlerine özel koleksiyon hazırlayacak.

Her biri kendi içinde rahatlıkla kombinlenebilen çok yönlü tasarımlardan hem şık hem de casual tarzda yorumlanan parçalara, takım elbiseden gömlek ve aksesuara kadar ürettiği her ürün ile şıklığı, inovatif tasarımlarıyla rahatlığı zirveye taşıyan Altınyıldız Classics, takım elbiseden casual tarzdaki ürünlere kadar her grup için ayrı tasarımları, sporcular ve teknik ekiple buluşturacak.

Sponsorluk anlaşmasına dair yapılacak basın toplantısına ilişkin bilgi, ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır."


YORUMLAR

  • 0 Yorum