Fenerbahçe'den protesto yapacak taraftarlara gerginlik uyarısı!

Fenerbahçe taraftarının Yeni Malatyaspor maçında yönetimi protesto ederek istifaya çağıracak olmasının ardından kulüpten açıklama geldi.

Fenerbahçe'den protesto yapacak taraftarlara gerginlik uyarısı!
26 Aralık 2021 - 12:05

Kadıköy'deki maçlarda "Ali Koç istifa" çağrıları ve çıkan olaylar, Fenerbahçe'yi harekete geçirdi. Kulüp, Yeni Malatyaspor maçında protesto yapmaya hazırlanan taraftarlarına "Sakin olalım" uyarısında bulundu.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şöyle:
Futbol Takımımız bu akşam 19.00’da, Süper Lig 2021-22 sezonu ilk yarısının son maçında, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile karşı karşıya geliyor.

Kulübümüzün içerisinde bulunduğu gündemde, taraftarlarımızın olumlu, olumsuz, eleştirel fark etmeksizin yapıcılık ortak noktasında buluşan tüm görüşleri bizim için çok kıymetli; destekleri ise Fenerbahçemiz için olmazsa olmazdır.

Bu akşam Takımımızın, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynayacağı maçta da taraftarlarımızın; maç boyunca görüşleri her ne olursa olsun, tezahüratları her ne yönde olursa olsun tribünlerimizin birbirimizin görüşlerine saygı duymaları ve taraftarlarımız arasında hiçbir gerginlik yaşanmaması önemlidir.

Fenerbahçe, takımı, taraftarı, üyeleriyle bir aile ve bir bütündür. 

Bizi biz yapan, Fenerbahçe’yi güçlü kılan da budur. Saygılarımızla.


YORUMLAR

  • 0 Yorum