Fenerbahçe'den Igor Kokoskov açıklaması

Fenerbahçe'de basketbol şubeden sorumlu yönetici Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Beko başantrenörü Igor Kokoskov hakkında çıkan iddialar yanıt verdi.

Fenerbahçe'den Igor Kokoskov açıklaması
20 Temmuz 2021 - 11:35
Fenerbahçe, basketbol takımının başantrenörü Igor Kokoskov'un NBA takımlarından Dallas Mavericks ile anlaştığına yönelik çıkan haberler sonrasında açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan basketbol şubeden sorumlu yönetici Sertaç Komsuoğlu, "Dallas Mavericks yetkililileri kulübümüzle bu konuda irtibata geçmiştir" ifadelerini kullandı.

Komsuoğlu'nun açıklaması şu şekilde;
"Değerli Taraftarlarımız; 

Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Igor Kokoskov'a NBA takımlarından Dallas Mavericks'in ilgisine yönelik bir takım haberler birkaç gün önce bazı basın organlarında yer almış ve ardından Dallas Mavericks yetkililileri kulübümüzle bu konuda irtibata geçmiştir. 

Bilinmesini isteriz ki; bu süreçteki tek önceliğimiz kulübümüzün menfaatleridir ve tüm adımlarımız bu prensibe göre atılmaktadır. 

Konuyla ilgili değerlendirmeler kulübümüz tarafından yapılmaktadır ve gerekli açıklamalar en kısa sürede yapılacaktır. 

Anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz."

NBA muhabiri Marc Stein'in geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda 48 yaşındaki antrenörün Dallas Mavericks'te Jason Kidd'in yardımcısı olmak için anlaşmaya yakın olduğunu belirtmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum