Fenerbahçe'de Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın akıbeti belli oldu

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın akıbeti belli oldu. İki isim affedilmedi ve sezon sonu yollar ayrılacak.

Fenerbahçe'de Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın akıbeti belli oldu
29 Nisan 2022 - 09:35


Fenerbahçe'de geçtiğimiz ay kadro dışı bırakılan Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın geleceği hakkında karar verildi.

Sözcü'nün haberine göre; Süper Lig'de üst üste aldığı sonuçlarla ikincilik ve Avrupa potasına giren Fenerbahçe'nin önemli iki futbolcusuna yol göründü. Kadro dışı kalan Mesut Özil ve Ozan Tufan'a af çıkmadı.


Bu iki futbolcu sezon sonuna kadar kadro dışı kalmaya devam edecek. Sarı-lacivertli yönetim sezon sonunda Mesut ve Ozan ile ayrı ayrı görüşecek. Ancak her iki isimle de yola devam edilmesi beklenmiyor. Kariyerine Türkiye'de devam etmek istese de Mesut'un tamamen gözden çıkarıldığı belirtiliyor.


Fenerbahçe ile kontratı Haziran 2024'te sona erecek 33 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızın menajeri Erkut Söğüt'ün gelecek hafta İstanbul'a gelerek Başkan Ali Koç ile bir kez daha bir araya geleceği ve durum değerlendirmesi yapacağı öğrenildi.

Watford macerası çok kısa süren, kontrat sonu Haziran 2023 olan Ozan da Mesut ile birlikte çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor. Yönetim, her iki oyuncuyu da yeni hoca gelmeden önce tazminatsız göndermenin planlarını yapıyor.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa
    3 hafta önce
    Aynen tazminatsız bok gönderirler adami madem gönderiyorsun istediğin parayı vereceksin