Fenerbahçe'de Ali Koç, Sergen Yalçın ile gizlice görüştü iddiası!

Vitor Pereira ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Başkan Ali Koç'un Beşiktaş'la yollarını ayıran Sergen Yalçın'ı takımın başına getirmek için uğraştığı öne sürüldü.

Fenerbahçe'de Ali Koç, Sergen Yalçın ile gizlice görüştü iddiası!
23 Aralık 2021 - 10:16

Fenerbahçe'de Vitor Pereira ile yolların ayrımasıyla birlikte teknik direktörlük için Kenan Koçak, İsmail Kartal, Joachim Löw, Slaven Bilic ve son olarak Lucien Favre isimleri geçiyordu.

OFİSTE YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜ
Sözcü'nün haberine göre Fenerbahçe'nin çok gizli şekilde Sergen Yalçın ile görüştüğü öne sürüldü. Transfer kulislerinde konuşulanlara göre Başkan Ali Koç, sarı-lacivertli bir yöneticinin Etiler'deki ofisinde Yalçın ile yüz yüze bir araya geldi.

Yalçın'ı söz konusu ofise Acun Ilıcalı'nın özel aracının götürdüğü öne sürüldü. Ilıcalı'nın Fenerbahçe'yi devralması için Yalçın'a yakın markaj uyguladığı da gelen haberler arasında. Buna rağmen Sergen Yalçın'ın sezon sonuna kadar takım çalıştırmayı düşünmediğini paylaştığı ifade ediliyor.

Fenerbahçe cephesinde ise Beşiktaş'ı çifte şampiyonluğa taşıyan başarılı teknik adamla  anlaşmak için yoğun bir çaba olduğu öne sürülüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum