Felç geçiren Tuğba Özay'ın son durumu belli oldu!

Manavgat'ta başlayan ve yerleşim yerlerine sıçrayan yangında, eski manken Tuğba Özay’ın çiftliği hasar görmüş ve Özay haberin ardından felç geçirmişti. Özay'ın son durumu belli oldu.

Felç geçiren Tuğba Özay'ın son durumu belli oldu!
30 Temmuz 2021 - 16:22
Antalya'nın Manavgat ilçesinde başlayan yangın hızla büyümüş ve yerleşim yerlerine sıçramıştı. Tüm Türkiye'nin seferber olduğu yangını söndürme çalışmaları devam ederken, eski manken Tuğba Özay’ın çiftliği yangında hasar görmüştü. Özay, haberin ardından felç geçirmişti.

Hastaneye kaldırılan Tuğba Özay'ın son durumu belli oldu. Özay'ın sağlık durumu ve çiftliğine ilişkin, Özay'ın yakın arkadaşı Onur Akay açıklama yaptı.

Özay'ın çiftliğinin Manavgat Poyraz Çiftliği olduğunu ifade eden Akay, "Tuğba Özay'ın Manavgat Poyraz Çiftliği'nde hiçbir sıkıntı yok. Yakınlarına kadar gelen yangına müdahale edilmiş" dedi.

"Güvenlik güçleri olay yerine insanların girmesine izin vermediğinden, Tuğba Özay da bilgi alamayınca sinir krizi geçirdi" diyen Akay, "Ancak Tuğba'nın sağlık durumu şu an çok iyi ve annesinin yanında dinleniyor. Yangınlar devam ediyor ve içimiz yanıyor. Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum