Fatih Terim'den "Galatasaray'dan başka takım yönetir misiniz?" sorusuna yanıt

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim, dünyanın önde gelen spor sitesi The Athletic'e konuştu. Terim, "Galatasaray'dan başka takım yönetir misiniz?" sorusuna yanıt verdi.

Fatih Terim'den "Galatasaray'dan başka takım yönetir misiniz?" sorusuna yanıt
17 Nisan 2022 - 13:02


Fatih Terim, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra ilk kez röportaj verdi. Kariyeri, Galatasaray'da görev yaptığı son dönem ve gelecek planlarıyla ilgili uzunca konuşan Terim'in, "Galatasaray'dan başka bir Türk takımı yönetir misiniz?" sorusuna verdiği cevap dikkat çekti.

Terim'in soruya yanıtı şöyle oldu:
"Bu konu imkansız. Galatasaray, tek yönlü bir bilet. Başka bir Türk takımı için çalışmayı hayal edemiyorum. Bu aileye dönüş gibi. Galatasaray beni isteğinde, hiçbir zaman hayır demedim. Galatasaray benim yuvam, ailem.

Galatasaray'la görüşmem hep kısa sürmüştür. 'Size ihtiyacımız var' dedikleri an, kontrattaki rakama bakmadan etmeden sözleşmeyi imzaladım. Ben Galatasaray'a aitim. Galatasaraylıyım ve bunu böyle gösteriyorum.

"BEN BEKLEMİYORDUM"
Bir kulübe ait olmayı hissetmelisiniz. Ben Galatasaray'a aitim. Galatasaraylıyım ve bunu böyle gösteriyorum. Bu sezonun başında Galatasaray'da bir devrim olması gerektiğine karar verdim. 'Kolay olmayacak' dedim. Ayrılık kararı beklediğim bir şey değildi."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum