Faik Öztürk, Safiye Soyman'ı mı aldattı: "Benim başım dik. 5 tane kadın davet etti, oturdum"

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Faik Öztürk'ün sevgilisi Safiye Soyman'ı aldattığı iddia edildi. Yayına bağlanan Öztürk, "Benim başım dik. 5 tane kadın davet etti, oturdum" dedi. Öztürk'ün açıklamaları Bircan Bali ve Seren Serengil'i kızdırdı.

Faik Öztürk, Safiye Soyman'ı mı aldattı: "Benim başım dik. 5 tane kadın davet etti, oturdum"
22 Mart 2022 - 13:14


Faik Öztürk'ün sevgilisi Safiye Soyman'ı aldattığı iddia edildi. Bir mekanda sarışın kadınla sarmaş dolaş görüntüleri Söylemezsem Olmaz programında yayınlandı. Canlı yayınına bağlanan Faik Öztürk'ün aldatma iddialarına verdiği yanıta Bircan Bali ve Seren Serengil tepki gösterdi.

Faik Öztürk canlı yayına bağlanıp "Benden bunları çekip muhabir para istedi. Ben kadını tanımam etmem kadını da onlar ayarlamış zaten sonra geldiler benden para istiyorlar. Mesajları bile var. Beyaz TV muhabiri kadına 'Geçerken sarıl öp' demiş. Mesajı var. Kadın bana söyledi" iddiasında bulundu.

Safiye Soyman'ın sevgilisi Faik Öztürk'ün sözleri Bali'yi kızdırdı. Bircan Bali "Bizi itham ediyorsunuz, bize mesajları gönderin" diyerek sinirlendi.

Faik Öztürk ise "Ben kaç yaşında adamım yalan mı söyleyeceğim? Benim başım dik. 5 tane kadın davet etti, oturdum. Salak mıyım böyle bir şeyi açıktka yapayım" dedi.

Faik Öztürk daha sonra mekanın reklamını yapan kişinin "Şunlara üç beş kuruş ver" dediğini iddia etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum