Fahrettin Altun'dan Özgür Özel'e: Sesi kulakları tırmalayan hadsiz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Grup başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP lideri Bahçeli hakkında "Diktatör" demesine tepki gösterdi. Altun, Özel'den "Sesi kulakları tırmalayan hadsiz" diye bahsetti.

Fahrettin Altun'dan Özgür Özel'e: Sesi kulakları tırmalayan hadsiz
19 Mart 2021 - 08:31

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Grup başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkındaki sözlerine tepki gösterdi.

Altun, "Sesi kulakları tırmalayan hadsiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'a ve sayın Bahçeli'ye ahlaksız bir şekilde hakaret ederek yine milletimize olan kinini kusmuş. Hak ettiği cevabı hem hukuk önünde hem de sandıkta alacaktır" dedi.

Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Sesi kulakları tırmalayan hadsiz, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve sayın Devlet Bahçeli'ye ahlaksız bir şekilde hakaret ederek yine milletimize olan kinini kusmuş. Nasipsizler sürüsünün çobanı bu zavallı hakettiği cevabı hem hukuk önünde hem de sandıkta alacaktır."

CHP'li Özel, dünkü açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:
“Devlet Bahçeli, bugün konuştuğu sırada bütün muhalefet partilerine hakaret etti. Bize de ‘beşinci kol faaliyeti’ demiş. Recep Tayyip Erdoğan’la iki ayrı kişiler ama tek prompterları var. Prompterların kablosu saraya bağlı.

Erdoğan bir faşist diktatörün, Franco’nun ‘beşinci kol’ ifadesini kullanarak bir diktatör bozuntusu olduğunu itiraf etmişti. Bu arkadaş da (Bahçeli) diktatör bozuntusunun küçük ortağıdır, küçük diktatördür. Partisinde diktatördür, Türkiye’de de bir diktatörün koltuk değneğidir."


YORUMLAR

  • 0 Yorum