Ezgi Mola koronavirüse yakalandı!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, 7 kez koronavirüs testi yaptırdığını ve bazılarının negatif bazılarının pozitif çıktığını açıkladı.

Ezgi Mola koronavirüse yakalandı!
25 Ağustos 2021 - 09:04

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs testlerinin bazılarının negatif, bazılarının pozitif çıktığını açıkladı. 7 kez test yaptıran oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Testlerimi yarısı negatif yarısı da pozitif çıktı. İki aşımı da yaptırdığım için en ufak semptom göstermeden geçiriyorum" dedi.

Instagram’dan sağlık durumu hakkında bilgi veren sevilen oyuncu, “Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 kez test oldum, testlerimin bazıları pozitif, bazıları ise negatif. Dolayısıyla bu risk durumu devam ettiği için de sürekli negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum. İyi ki iki aşımı da yaptırmışım” dedi.

"LÜTFEN AŞINIZI YAPTIRIN"
Aşı olduğu için hastalığı hafif atlattığının altını çizen Mola, “Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90’ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın” çağrısında bulundu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum