Ezgi Mola'dan tehdit ve taciz şikayeti: Ölüm tehditleri alıyorum

Oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri Kemal K.’dan 6 yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu. Mola, ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Ezgi Mola'dan tehdit ve taciz şikayeti: Ölüm tehditleri alıyorum
26 Ocak 2022 - 12:25


TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' dizisinde rol alan oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte poz verdikleri müzisyen Kemal K.’dan 6 yıldır kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikayetçi oldu.

Akşam'dan Neslihan Keskin'in haberine göre; bir reklam çekiminde doktor rolüyle kendisine eşlik eden kişinin ölüm tehditlerine maruz kaldığını söyleyen Mola, "Korku ve endişe yaşıyorum" diyerek şikayetçi oldu. 

Bir gün oyuncunun yeniden karşısına çıkan Kahraman, “Bir şey konuşmak istiyorum” dedi. Ezgi Mola “Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz?” diyerek tersledi.

Kemal Kahraman Ezgi Mola otomobile bindiğinde üzerine doğru yürüyerek, “Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin” diyerek kaportayı tekmeledi. Savcılık, “Tek başıma sokağa çıkamaz hale geldim” diyen Ezgi Mola’yı haklı bularak Kemal Kahraman’a iki ay uzaklaştırma kararı verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum