Esra Erol'da akılalmaz olay: Beni çırılçıplak soyup kapının önüne koydu

Gündüz kuşağında yayınlanan programlarda ilginç olaylar gündeme gelmeye devam ediyor. Karısı birçok kez Mehmet isimli birisine kaçan Adem Kiraz, ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına başvurdu ve barışmak istedi. Yüzleşmek için yayına bağlanan kadının "Muhammet beni çırılçıplak soyup kapıya koydu" sözleri izleyenleri şaşkına çevirdi.

Esra Erol'da akılalmaz olay: Beni çırılçıplak soyup kapının önüne koydu
10 Kasım 2021 - 15:38 - Güncelleme: 10 Kasım 2021 - 15:54

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında dikkat çeken bir olay yaşandı. Karaman'da yaşayan Adem Kiraz, 15 kez evden kaçan karısı Fatma Kiraz'ın eve geri dönmesi için canlı yayında çağrıda bulundu. Ancak eşinin açıklamaları izleyenleri şoke etti.


Canlı yayına çıkan Adem Kiraz, "Eşim Fatma Kiraz, çarşıya gidiyorum diye çıkıp, 2 yıl önce kaçmış olduğu kişiye tekrar kaçtı. 12 gün sonra tekrar eve geldi. 3 gün durup tekrar kaçtı. Karım evden toplamda 15 kez kaçtı. Eve geri dönsün" dedi.


Fatma Kiraz ile 4 yıl önce boşandıklarını söyleyen Adem Kiraz, sözlerine şöyle devam etti: "Muhammet Keleş ile 3 yıl resmi nikahsız yaşamış. Bana döndüğünde çocuğumuz var diye barışıp tekrar nikah yaptım. Eşim tekrar aynı adama kaçtı. Gülnar'da ıssız bir yerde yaşıyorlar. Kesin olarak ayrılmak istiyorum nikahı bozmak istiyorum."


Eşinin anlattıklarından sonra canlı yayına çıkan Fatma Kiraz, eşi ve defalarca kez yanına kaçtığı Muhammet Bey ile yüzleşti. Eşi ve çocuğunu bırakarak Muhammet'e Bey'e kaçtığını söyleyen Fatma Kiraz'ın "Muhammet beni çırılçıplak soydu, kapının önüne koydu. Bunu hayatın gerçeklerini öğrenmem için yapmış" sözleri ise duyanları şaşkına çevirdi.

"YAPTIM AMA ÇIRILÇIPLAK DEĞİLDİ"
Esra Erol'un tepkisi üzerine konuşan Muhammed Bey ise "Fatma bana kaçtıktan sonra başka birisiyle konuşmaya başladı bana da yalan söyledi. Ben de hayatın gerçeklerini öğrenmesi için yaptım ama çırılçıplak değildi" dedi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum