Eski CHP'li belediye başkanı Adil Kaplan evinde ölü bulundu!

Denizli'nin eski Serinhisar Belediye Başkanı Adil Kaplan, Antalya'daki evinde ölü bulundu.

Eski CHP'li belediye başkanı Adil Kaplan evinde ölü bulundu!
28 Ağustos 2021 - 09:44
Denizli'de 1999-2004 yılları arasında Serinhisar Belediye Başkanlığı görevini yürüten Adil Kaplan, Antalya'daki yayla evinde ölü bulundu. Yakınları, Kaplan'dan haber alamayınca polise haber verdi. İhbar üzerine yayla evine giden polis, 54 yaşındaki Kaplan'ın cansız bedenini buldu.

Kendisine ait 2 adet hastanesi bulunan 54 yaşındaki Kaplan'ın ölümünün ardından Serinhisar Belediyesi başsağlığı mesajı yayınladı.

Mesajda, "1999 - 2004 yılları arasında Serinhisar Belediyemiz Başkanlık görevinde bulunan Adil Kaplan'ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Başkanımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun" denildi.

ADİL KAPLAN KİMDİR?
CHP adayı olarak girdiği seçimlerde 1999 yılında Serinhisar Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Adil Kaplan daha sonra partisinden istifa ederek görevini 2004 yılına kadar yürütmüştü.

54 yaşındaki Dr. Adil Kaplan, 2004 seçimlerini kaybettikten sonra Antalya'ya yerleşmişti. Bir dönem orada İl Sağlık Müdürlüğü görevini de yürütmüştü.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum