Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak, Müge Anlı'dan kendini yerden yere attı, sinir krizi geçirdi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısıyla yıkıldı. Eşinin pideci komşusuna kaçtığını söylemesiyle sinir krizi geçiren Kıyak, kendisini yerden yere vurdu.

Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak, Müge Anlı'dan kendini yerden yere attı, sinir krizi geçirdi!
07 Aralık 2021 - 12:43


ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak'ın bulunabilmesi için yardım istedi. Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini ifade eden Kıyak, Zehra'yı daha önce defalarca başka erkeklere defalarca çıplak fotoğrafını atarken yakaladığını da söyledi.

GERİ DÖNMESİ İÇİN YALVARDI, PİDECİYE KAÇTIĞINI ÖĞRENİNCE YIKILDI
Eşinin geri dönmesi için adeta yalvaran adam, "Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes hata yapar ben affederim. Güzel karım, melek karım lütfen dön geriye... Sana kına gecesi yaptım. Helali hoş olsun...Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun" dedi.

Ancak Serkan Kıyak gelen telefon bağlantıları ile adeta yıkıldı. Yayına sırasında telefonla bağlanan Zehra'nın komşusu Rümeysa isimli kişi, Zehra'nın kendisini arayarak karşı komşuları pideci Gökhan'la kaçtıklarını ifade etti. Daha sonra yayına bağlanan Zehra ise Serkan'ı ve ailesini istemediğini söyledi.


Yaşananları kaldıramayan Serkan Kıyak, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" diyerek kendini yerlere attı. Kafasını birkaç defa da zemine vuran Kıyak, Müge Anlı'nın ekipleri tarafından stüdyodan çıkarıldı.


BİR ŞOK DAHA!
Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında yeni bir gelişme yaşandı. Müge Anlı, eşinin geri dönmesini isteyen Serkan Kıyak, bir haber daha verdi.

Eşinin kendisine boşanma davası açtığını öğrenen Serkan Kıyak bir kez daha yıkıldı. Serkan Kıyak, çocuğuyla yeni bir hayat kurmak istediğini, eşini de bir daha görmek istemediğini belirtti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum