Eser Yenenler hastaneye kaldırıldı? Sağlık durumu hakkında açıklama!

Ünlü komedyen Eser Yenenler, hastaneye kaldırıldı. Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşi Eser Yenenler'in yaşadığı sağlık problemi nedeniyle hastaneye yatırıldığını duyurdu.

Eser Yenenler hastaneye kaldırıldı? Sağlık durumu hakkında açıklama!
13 Ağustos 2021 - 09:30

Ünlü komedyen ve sunucu Eser Yenenler, hastaneye kaldırıldı. Bir süredir sağlık sorunları yaşadığı belirtilen Yenenler'in hastanede olduğunu eşi Berfu Yenenler duyurdu. 

Sosyal medya hesaplarında bir süredir paylaşım yapmamalarının sebebinin Eser Yenenler'in sağlık sorunları ile boğuşması olduğunu dile getiren Berfu Yenenler İstanbul'a döndüklerini de sözlerine ekledi. 

"SIKINTILI GÜNLER GEÇİRİYORUZ"
Berfu Yenenler paylaşımına, "Bir süredir buralarda yoktum" notunu düştü. Sıkıntılı günler geçirdiklerini ifade eden Berfu Yenenler şunları söyledi:

"Bir süredir buralarda yoktum biliyorsunuz bu açıklamayı size borçluyum. Eser'de ortaya çıkan bir sağlık sorunu sebebiyle bir miktar sıkıntılı günler geçirdik. Çeşme'den döndük şu an İstanbul'dayız.

"HER ŞEY YOLUNDA GÖZÜKÜYOR"
Bazı tetkikler ve tedaviler sonrası evimize dönebildik. Şimdilik her şey yolunda gözüküyor. Eski hayatımıza yavaş yavaş dönüyoruz. Merak edip, soran herkese çok teşekkür ederiz, hadi bol bol mutluluk paylaşmaya devam edelim hep birlikte."

 


YORUMLAR

  • 1 Yorum