Ersoy Dede, çay bardağı üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı

TRT Ana Haber sunucusu Ersoy Dede, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun masasında çay bardağı bulunan fotoğrafını paylaşarak hedef aldı.

Ersoy Dede, çay bardağı üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı
24 Nisan 2022 - 09:53


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle CHP Genel Merkezi'ndeki makamında çocukları ağırladı.

Kılıçdaroğlu'nun çocuklarla buluştuğu anlara ait paylaşılan fotoğrafların ardından TRT Ana Haber sunucusu Ersoy Dede'den paylaşım geldi.

CHP liderinin masasında bulunan ve dolu olduğu görülen bir çay bardağına dikkat çeken Dede, bu ayrıntı üzerinden CHP liderini hedef gösterdi.

Dede, Twitter'dan fotoğrafı paylaşarak "Belki de o çay bardağı yanlışlıkla girmemiştir kareye. Belki bir ihmal ya da unutkanlık değildir. Bilhassa görülsün istenmiştir belki.. Eskiden bazı siyasetçiler yapardı. Artık yapmıyorlar diye biliyordum ben…" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Eren 64
  3 hafta önce
  Kul hakkı yiyenlerin etrafında tavaf yapan sözde gazeteci dede mağdur edebiyatı yapipda magrurlarin sofrasından ahkam kesme .
 • Mustafa KUYU emekli öğretmen
  3 hafta önce
  TRT gibi bir zamanların gözde haber kanalı şimdi 3.sınıf sunucu ve yöneticilerin elinde ne hale geldi?Yazıklar olsun!Milletin kurumunu borazan haline getirdiler maalesef!
 • Abuzer
  3 hafta önce
  Kul hakkı yemesin, adil olsun, torpil yapmasın, liyakatı baş tacı yapsın. Neye inandığının önemi yok. İsterse ateist olsun. Herkesin orucundan bize ne. İster tutar ister tutmaz.