Erol Bulut'tan gol sevinci sonrası şok sözler: "Karaktersizliğini herkese gösterdi"

Alanyaspor'a elenerek Türkiye Kupası'ndan elenen Gaziantep FK teknik direktörü Erol Bulut, maç sonu şok açıklamalarda bulundu. Bulut, gol sevincinden dolayı Tayfur Bingöl'e "Karaktersizliğini herkese gösterdi" dedi.

Erol Bulut'tan gol sevinci sonrası şok sözler: "Karaktersizliğini herkese gösterdi"
04 Mart 2022 - 09:45


Türkiye Kupası çeyrek final turunda Alanyaspor'a 2-1 yenilerek elenen Gaziantep FK'de teknik direktör Erol Bulut karşılaşmanın ardından adeta ateş püskürdü

Alanyaspor'u çalıştırdığı dönem kadro dışı bıraktığı bir futbolcu hakkında konuşan Bulut, "Alanyaspor'da bizim dönemimizde bir futbolcuyu kadro dışı bırakarak ne kadar haklı olduğumuzu herkes görmüş oldu. Maçlar kazanılır ama karakteriniz her zaman aynı kalır. O arkadaşın biraz oturup düşünmesi lazım. Bugün de karaktersizliğini gösterdi herkese. Ben onun ismini bile anmak istemiyorum burada." dedi.

Maçı da değerlendiren deneyimli hoca, "Seyirciler açısından güzel bir maç oldu. Öne geçebileceğimiz pozisyonlar da oldu. Alanyaspor'u tebrik ederim." ifadelerini kullandı.

Erol Bulut'un bahsettiği oyuncunun ise Alanyasporlu Tayfur Bingöl olduğu anlaşıldı. Tayfur bugünkü maçta takımının galibiyet golünü atmış golü attıktan sonra da Gaziantep FK'nin yedek kulübesine ve Erol Bulut'un önüne doğru kayarak gol sevinci yapmıştı. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum