Erdoğan, Meral Akşener'i hedef aldı: Sen nasıl bir kadınsın ya…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e sert sözlerle yüklendi. Erdoğan, "Sen bir kadınsın ya. Bir kadın nasıl oluyor da bu şekilde küfür ediyor" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Meral Akşener'i hedef aldı: Sen nasıl bir kadınsın ya…
16 Kasım 2021 - 15:13

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde konuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i hedef aldı.

"SEN NASIL BİR KADINSIN YA..."
Erdoğan, Akşener'e "Şu İYİ Parti’nin başındaki kadın, kardeşlerim, bu kadın nasıl küfrediyor. Beni bağışlayın, söyleyeceğim, parlamento çatısı altında, yavşaklar diyecek kadar ileri giden bir kadın" diyerek yüklendi.

Erdoğan, şöyle devam etti:
"Bunda ne edep var ne adap var. Başkanı bu şekilde küfrederse, onun milletvekili ondan farklı olur mu?"  Üzüm üzüme baka baka kararır. Sen bir kadınsın ya. Bir kadın nasıl oluyor da bu şekilde küfür ediyor. Bunların suyu kaynadı ama bunların suyunu tam manasıyla kaynatmaya var mıyız? 2023’e hazır mıyız?"


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    2 hafta önce
    Vatandaş olarak sormamız gereken bu kadar insanı bu devlet neden ve nasıl yoksullaştırdı? Bu halk neden böyle fakirleşti? Asıl bunu sormak lazım gelir. Ne hikmetse, kim zalim, kim zulüm ediyor haksızlık yapıyor, Nedense tüm yoksullar bu tip insanların peşinden gidiyor. Ya kardeşim, Sen sana verilen rızkını çaldırıyorsun, açık açık cebinden alınmasını izin veriyorsun rıza gösteriyorsun. Sonra da bizim karşımıza çıkıp bize Müslümanlık taslıyorsun. Neymiş efendim Allah’dır rızkı veren diye kendini kandırıyorsun. Öyle değil kardeşim artık bunu kafana koy, artık biraz aklet ve düşün. Senin rızkını Tayyip Erdoğan veriyor. Evet evet doğru okudun Recep Tayyip Erdoğan veriyor. Zira sen laf anlamıyorsun bak sana Rabbin ne diyor? ’’Allah kiminize kiminizden daha fazla rızık verdi. Ama kendilerine fazla verilenler, rızıklarını ellerinin altındakilerle paylaşıp da onları bu hususta kendileriyle eşit hale getirmeye yanaşmıyorlar. Peki onlar Allah’ın nimetini inkâr etmiş olmuyorlar mı? (Nahl Suresi 71)