Erdoğan'ın Marmaris'teki konvoyu için itfaiye araçları bekletildi iddiası!

Türkiye’nin farklı alanlarında çıkan ve günler geçmesine rağmen henüz kontrol altına alınamayan orman yangınları için yangın bölgesi Marmaris’e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, onlarca araçlık konvoyu için itfaiye ekiplerinin bekletildiği iddia edildi.

Erdoğan'ın Marmaris'teki konvoyu için itfaiye araçları bekletildi iddiası!
01 Ağustos 2021 - 10:12
Muğla’nın Marmaris ilçesinde kontrol altına alınamayan yangın 4. günündeyken Erdoğan, dün akşam saatlerinde yangın bölgesine gitti. Geniş bir alana yayılan yangın, rüzgâr ve sıcak havanın etkisiyle büyümeye devam ederken Erdoğan’ın Marmaris’e varmak için kullandığı onlarca araçlık konvoyuna tepki gösterildi. 

Erdoğan’ın konvoyu, yangın bölgesinde zarar görmüş yerel halka destek göstermek için ilerlerken yolun trafiğe kapatılması tepki çekti. Bir vatandaşın kaydettiği görüntülerde ise çok sayıda itfaiye ekibinin bekletildiği iddia edildi.

Vatandaşın paylaştığı görüntülerde, polis tarafından kesilen yolda bekleyen araçların arasında sirenleri açık şekilde duran itfaiye araçlarının olduğu görülüyor.

İşte o görüntü;
Yangının kontrol altına alınamadığı anlarda itfaiye ekiplerinin olduğu yolun Erdoğan'ın konvoyu için trafiğe kapatıldığının iddia edilmesi tepkilere neden oldu. Yine Erdoğan, gittiği yangın bölgesinde halka çay fırlatmıştı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    2 ay önce
    Halk can mal gelecek derdinde. O ise saltanat şatafat derdinde. Bu adamı Kur'an okuyor İmam hatipli diye iktidara getirdiler bundan 19 yıl önce. Allah'ın Kur'an da 8Nisa 58) de emrettiği işi ehline verin, (Nisa 135) de Adaletli olmasını söylediği ayetleri dikkate almayan ben Müslümanım diyen işte onlara böyle bir bela ceza verdi, alın bakalım görün dedi. Bu türk milletine verilmiş en büyük ceza sınav. Kimden mi? Tabiki Allah'tan. Şimdi de herkes inim inim inliyor sürünüyor ne haber?