Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'e tepki: "Spikerler bizi aptal yerine koydu!"

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Türkiye'nin İtalya'ya 3-0 mağlup olduğu karşılaşmayı anlatan Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'e tepki gösterdi. Toroğlu, "Spikerler bizi aptal yerine koydu" dedi.

Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'e tepki: "Spikerler bizi aptal yerine koydu!"
12 Haziran 2021 - 13:56

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 202) İtalya'nın Türkiye'yi 3-0 mağlup ettiği karşılaşmanın spikerleri Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik'e tepki gösterdi.

Toroğlu, mağlup durumda olmamıza rağmen maçı coşkuyla anlatan ve ilginç yorumlarda bulunan spikerler için, "İki tane spiker aptal yerine koydu. İyi oynuyormuşuz falan, neler yapmışız falan" ifadelerini kullandı.

Toroğlu A Spor'daki yayında, "Eskiden radyoda anlatırlardı da yerdik. Şimdi adamlar, iki tane spiker bizi aptal yerine koydu resmen. İyi oynuyormuşuz falan, neler yapmışız falan. Nereye gittik yahu! Kimi yiyorsunuz siz? Maçı seyrediyoruz, görüyoruz" dedi.


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • amca
  1 ay önce
  korkuyorlar, eleştiri yapmaktan korkuyorlar. nedense bu korku her yere sirayet eşmiş durumda... Türkiye milli takımı , yerli ayağına sen nasıl eleştirsin diye soruşturmadan korkuyorlar.
 • berat gülman
  1 ay önce
  gerçekten bazen ahmakça yorumlar yapıyorlar.spiker oyuncuyu oyunu anlatır,ama oyuna müdahale edercesine konuşamaz.acaba bazen başka maçmı izliyorum diyorum.ayrıca bir oyuncuyu çok fazla pohpohluyorlar.yok şukadar milyon dolar ediyormuş yok avrupanın gözdesiymiş..yav sana ne?