Erdal Beşikçioğlu ekranlara geri dönüyor: Bergen'in katili Halis Serbest'i canlandıracak!

"Acıların Kadını" olarak anılan ve önce yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen Bergen'in hayatı film oluyor. Bergen karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Erdal Bergen'in hayatına son veren Halis Serbest’i ise Erdal Beşikçioğlu oynayacak.

Erdal Beşikçioğlu ekranlara geri dönüyor: Bergen'in katili Halis Serbest'i canlandıracak!
17 Eylül 2021 - 12:46

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, Yaratıcı Yapımcılığını ve Yapımcılığını Mine Şengöz'ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz'un yazdığı filmde Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Bergen'in hikayesi, aile fertlerinin dayanışmasıyla, bedensel ve ruhsal haysiyeti gözeterek yazıldı. Bu filmde Bergen sadece kurban değil, müzisyen kudretiyle öne çıkan bir kahraman olacak.

‘Acıların Kadını’ olarak bilinen arabesk sanatçısı Bergen’in hayatının anlatılacağı ‘Bergen’ filminin erkek başrol oyuncusu belli oldu. Erdal Beşikçioğlu projede, Bergen’in uzun süre aşk yaşadığı, yüzüne kezzap atıp ardından da yaşamına son verdiği eşi Halis Serbest’e hayat verecek.

Yakın zamanda Adana’da sete çıkacak yapım için gelen teklifi kabul eden sanatçı, çalışmalara hemen başladı. Oynadığı her projede adından söz ettiren Beşikçioğlu, Bergen hakkında yazılan kitabı, o dönem çıkan haberleri ve video’ları izleyerek, rolüne çalışıyor.

  •  

YORUMLAR

  • 0 Yorum