Emir Benderlioğlu, TRT dizisine girdi! EDHO Behzat, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde rol alacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Behzat karakterini canlandıran oyuncu Emir Benderlioğlu, TRT1'in tarihi dizisine dahil oldu. Benderlioğlu'nun Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde hangi rolde olacağı netleşti.

Emir Benderlioğlu, TRT dizisine girdi! EDHO Behzat, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde rol alacak
04 Aralık 2021 - 16:19
Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Pelin Akil ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi, kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken diziye son olarak başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu katıldı.

PİRİ REİS'İ OYNAYACAK
Denizcilik alanında zamanının en önemli bilim adamları arasında yer alan, Türk denizcilik tarihinin parlayan yıldızı Piri Reis'e hayat verecek olan başarılı oyuncu Benderlioğlu, 12. Bölüm itibariyle ekranlarda olacak.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Midilli'den çıkan Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor. Dizide başrollerin yanı sıra Cemre Gümeli, Yetkin Dikinciler, Okan Şenozan, İsmail Filiz, Caner Topçu, Aytek Şayan, Gonca Cilasun, Burcu Gül Kazbek, Tolga İskit, Doruk Nalbantoğlu, Murat Göçmez, Gökhan Gencebay, Batuhan Bayar, Ümit Çırak ve Devrim Evin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum