Emin Çölaşan'dan Erdoğan'a: "En ön saftaki yandaşlarının bile sabrı taşıyor!"

Sözcü yazarı Emin Çölaşan, bugünkü yazısında dikkat çeken ifadeler kullandı. Çölaşan, Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi'yi işaret ederek, “Recep Bey dikkat etsin, en ön saftaki yandaşlarının bile artık sabrı taşıyor” dedi.

Emin Çölaşan'dan Erdoğan'a: "En ön saftaki yandaşlarının bile sabrı taşıyor!"
30 Ekim 2021 - 13:20
Sözcü yazarı Emin Çölaşan, bugünkü köşe yazısında Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi’nin, AKP grup toplantısında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik gerçekleştirilen linç girişiminin görüntülerinin izlettirilmesine ilişkin, “Tek kelime ile yanlıştı” tepkisini hatırlatarak, “Recep Bey dikkat etsin, en ön saftaki yandaşlarının bile artık sabrı taşıyor” dedi.

"DANIŞMANLARI TARAFINDAN MI DOLDURUŞA GETİRİLİYOR?"
Çölaşan, "Yaptığı bu iş bir cumhurbaşkanına yakıştı mı? Acaba bu şahıs danışmanları tarafından mı dolduruşa getiriliyor? Bu yanlışları kendisine yaptıran o saray veya parti danışmanları mı? O vahşet tablosunu canlı yayında bütün Türkiye'ye bir kez daha izletince acaba ne kazandı?" diye sordu.

SELVİ NE DEMİŞTİ?
Selvi de dün kaleme aldığı yazısında, "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti grubunda izlettiği videoda Kılıçdaroğlu’nun Çubuk’ta linç girişimine maruz kaldığı olaylardan görüntüler kullanılmış. Çubuk’taki şehit cenazesindeki saldırı büyük bir provokasyondu. Türkiye büyük bir badire atlattı. CHP Genel Başkanı, şehit cenazesinde linç edilmek istendi. Ama o saldırının asıl hedefi demokrasimiz ve iç huzurumuzdu. O nedenle Kılıçdaroğlu’nun linç görüntülerinin kullanılması tek kelime ile yanlıştı” görüşünü aktardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum