Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Mehmet Selim, gönlünü genç güzele kaptırdı! Melis Çatak kimdir?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun geçtiğimiz günlerde İTÜ'den mezun olan oğlu Mehmet Selim İmamoğlu, gönlünü genç güzele kaptırdı. İkilinin Muğla'daki yangın felaketinin ardından beraber yardım dağıtmaya gittiği belirtildi.

Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Mehmet Selim, gönlünü genç güzele kaptırdı! Melis Çatak kimdir?
13 Eylül 2021 - 16:11
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oğlu olan Mehmet Selim İmamoğlu'nun Melis Çatak ile birlikte olduğu iddia edildi.
 
BİRLİKTE YARDIM DAĞITTILAR
Mehmet Selim İmamoğlu ve Melis Çatak ikilisi Muğla'da meydana gelen yangın felaketi sonrası bölgeye birlikte giderek, yangından etkilenen vatandaşlara yardım dağıtmıştı.
Burada bazı aileler ile fotoğraf çekilen çift, iddiaya göre bölgeden ayrılırken ise el ele tutuştu. 

YENİ MEZUN OLMUŞTU
Hatırlanacağı üzere Mehmet Selim İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde İTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi'nden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katıldığı bir tören ile mezun olmuştu. 

MELİS ÇATAK KİMDİR?
Adı Mehmet Selim İmamoğlu ile anılan Melis Çatak'ın kim olduğu ise birçok kişi tarafından merak konusu oldu. Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik ve Elktronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Melis Çatak, aynı zamanda abisiyle beraber İstanbul Bebek'te bir eğlence ve organizasyon mekanı işletiyor. 

26-27 yaşlarında olduğu tahmin edilen Melis Çatak'ın abisi Erdinç Çatak ise eğlence dünyasında uzun yıllardır çalışan isimlerden birisi olarak tanınıyor.  Erdinç Çatak'ın ise daha önce ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum