Ekrem İmamoğlu'ndan spikeri "İmamoğlu" diyemeyen TRT Spor'a tepki

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, TRT Spor spikerinin "İmamoğlu" soyadını okumadan geçmesi ile ilgili soruları yanıtladı. Trajikomik işler değerlendirmesinde bulunan İmamoğlu “Her gün bir yaşımıza daha giriyoruz ama gülüp geçiyorum” dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan spikeri "İmamoğlu" diyemeyen TRT Spor'a tepki
08 Ekim 2021 - 13:48

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Trabzon'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Sosyal medyada gündem olan Türkiye ile Sırbistan arasındaki kadınlar hentbol maçında TRT Spor spikerinin soyadı “İmamoğlu” olan oyuncunun soyadını duraksayıp okumadan geçmesi soruldu.

İmamoğlu şu yanıtı verdi:
"Bir akrabam mesaj attı ‘böyle bir şey olur mu kanım dondu' diye. Ben de mesaj attım ‘niye kanın donuyor, kahkaha ile gülebilsin' dedim. Trajikomik bir durum. Diyemedi ya, vallahi diyemedi adam. Gülünecek bir durum. Adam ne diyeceğini de şaşırdı.

Başka bir isim söyledi orada, yedek kaleciyi mi söyledi? Onun yerine bu da var gibi bir şeyler söyledi, saçmaladı. Sonra sıradan devam etti. Yaşıyoruz böyle şeyleri. Trajikomik işler. Her gün bir yaşımıza daha giriyoruz ama gülüp geçiyorum.

Benim Trabzon Lisesi'nde bir arkadaşım vardı. Beraber oturduk 2-2.5 yıl. Çok yaramazlık yapardık arkada otururduk. Ses gürültü çıkınca da hoca bağırırdı ‘arkadakiler' diye. Biz en arkadaydık ve ikimiz döner duvara bakardık, kime diyor diye…


YORUMLAR

  • 0 Yorum