Ekrem İmamoğlu'ndan 'Cumhurbaşkanı adaylığı' açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'Cumhurbaşkanı adaylığına' ilişkin açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, "Siz aday mısınız?" sorusuna cevap verdi.

Ekrem İmamoğlu'ndan 'Cumhurbaşkanı adaylığı' açıklaması!
09 Eylül 2021 - 10:46

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Ali Haydar Fırat'a açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı adaylığına ilişkin konuşan Ekrem İmamoğlu, "Siz aday mısınız?" sorusunu yanıtladı.

İmamoğlu, "Şu an benim aklımdan geçen ve amacım, İstanbul’da görevini en iyi yapan bir belediye başkanı olmaktır.Ben bunu yaparsam zaten değişim olacaktır. İstanbul’u alan Türkiye’yi alır tezine de damga basmış olacağım. Benim yapmak istediğim budur" dedi.

Ekrem İmamoğlu şu ifadeleri kullandı:
Ben şu anda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıyım. Bu durumda bana düşen belediye başkanlığını en iyi şekilde yapmak. Bene görevimi en iyi şekilde yaparsam memleketin kurtuluşuna en büyük hizmeti yapmış olurum.

Şu an benim aklımdan geçen ve amacım, İstanbul’da görevini en iyi yapan bir belediye başkanı olmaktır. Dahası hedefim, İstanbul’da tarihin en başarılı belediye başkanı olmaktır, daha ötesi yok.

"Ben bunu yaparsam zaten değişim olacaktır değişime büyük bir katkı sunmuş olurum. Yani birilerinin dediği gibi İstanbul’u alan Türkiye’yi alır tezine de damga basmış olacağım. Benim yapmak istediğim budur. İnşallah az önce ifade ettiğim gibi İstanbul’un en başarılı belediye başkanı olurum.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adam
    1 ay önce
    Erdoğandan farkı olduğunu düşünmüyorum ...tepki oylarıyla başkan oldu kerameti kendinde zannediyor yazık...